Haber Kulis – Tarafsız Doğru Habercilik Merkezi

Instagram Takipçi Satışları

Instagram Takipçi Satışları
Bu haber 24 Şubat 2017 - 0:11 'de eklendi ve 429 views kez görüntülendi.

Sosyal medyanın hem bireysel hem de kurumsal açıdan öneminin büyük olduğu bir dönemdeyiz. Bunun nedeni bireysel açıdan değerlendirilirse, insanların daha çok kişiye kendini beğendirmesi zevk veren bir durum olarak görülüyor ve daha çok kişiye ulaşmak isteniyor. Kurumsal değerlendirme yapılırsa da bunun için ayrıca bir birim oluşmuş durumda. O da reklam potansiyelinin ve dolayısıyla satış potansiyelinin olması. Yani bir kurum olarak sosyal medyada kendinizi sıkı bir şekilde göstererek daha iyi satış rakamları görmeniz mümkün. Tabi bu noktada kendinizi nasıl daha çok göstereceğiniz önem kazanıyor. İnstagram hesabı olan kurumlar için Instagram takipçi satın al işlemi sonrasında etkili bir potansiyel kazanmış olursunuz.

Potansiyeli Yüksek Paketler

Satmayı düşündüğünüz bir ürün veya hizmet için Instagram takipçi satın al işlemi için paket seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Hedef kitleniz nasılsa, örneğin kadınları daha çok ilgilendiren bir ürün satışı yapıyorsanız, buna yönelik kadın takipçi satın alarak imajınızı tazeleyebilirsiniz.  Bu uygulama ayrıcalıklı bir sistemdir ve platformu takip ettiğinizde birçok siteye göre fark yaratan bir uygulama olduğunu görürsünüz.  Örneğin -500 ultra aktif kadın takipçi- sitenize eklendiğinde (12 saat içinde tamamlanır) potansiyel müşteri sayınız artacak, verilen hizmetlerden sonra danışmanlık hizmeti alabileceksiniz.

Paketlerin Ücretlendirmesi Nasıl Yapılır?

İnstagram Takipçi Satışı sitesine giriş yaptığınızda karşınıza hizmetler bölümünde onlarca seçenek çıkar. Kendinize uygun bir paketi seçerken ürün açıklamalarını kutucukların içerisinde ayrıntılı şekilde görebilirsiniz. Tamamlanma saatleri, paketlerin sunduğu avantajlar burada yer alır. Ücretler, tamamlanma saatleri ve kişi sayılarının birbirine paralel gittiğini de aynı şekilde fark edersiniz. Yani kişi sayısı arttıkça hem ücrette hem de tamamlanma zamanında farklılıklar oluşur. Bunun yanında sadece belirli bir grup için oluşturulan takipçilerde de karışık takipçi özelliklerine göre fiyat farkı bulunmaktadır. Yabancı takipçi, kadın takipçi gibi…  Seçiminizi Instagram takipçi satın al platformundan yaptıktan sonra satın alma işlemine karar verirseniz kutucukların altlarında yer alan kredi kartı- EFT bölümlerini seçebilir ve işleme devam edebilirsiniz. Örneğin kredi kartı bölümünü seçtikten sonra karşınıza form çıkar, eksiksiz doldurarak işlemi tamamlarsınız.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA