Haber Kulis – Tarafsız Doğru Habercilik Merkezi

Yemekten Eve Dönen Aileye Hırsızlık Şoku

Kozmetik şirketi sahibi İmam-Didem K. çiftinin evine giren hırsızlar 14 milyon liralık senet ve 4 milyon TL değerindeki ziynet eşyası, para, çok değerli tespih koleksiyonu, boş çek koçanları, saatler ve 3 tablet ile 3 dizüstü bilgisayarı çaldı.

Yemekten Eve Dönen Aileye Hırsızlık Şoku
Bu haber 25 Şubat 2017 - 8:37 'de eklendi ve 717 views kez görüntülendi.

Kozmetik şirketi sahibi İmam-Didem K. çiftinin evine giren hırsızlar 14 milyon liralık senet ve 4 milyon TL değerindeki ziynet eşyası, para, çok değerli tespih koleksiyonu, boş çek koçanları, saatler ve 3 tablet ile 3 dizüstü bilgisayarı çaldı.

Kozmetik şirketi sahibi aile ailecek yedikleri yemek sonrası evlerine dönünce büyük şok yaşadı

Olay İstanbul Bakırköy’de meydana geldi. Kozmetik şirketi sahibi olan İmam-Didem K. çifti ailecek yemeğe çıktı. Akşam yemeği sonrası eve dönen aileyi ise büyük bir şok yaşıyordu. Yemek sonrası Basınköy Mahallesi’nde bulunan evlerine dönen aile, eve döndüğünde evlerine hırsız girdiğini farketti.

Eve giren hırsızların 14 milyon TL değerindeki senetleri, 4 milyon TL değerindeki ziynet eşyalarını, çok değerli olduğu öğrenilen tesbih koleksiyonunu, bir miktar parayı, boş çek koçanlarını, evdeki 3 dizüstü bilgisayar ile 3 tableti ve de saatleri çaldığı ortaya çıktı.

Eve giren hırsızların iki kişi oldukları tahmin ediliyor. Öte yandan çalınan tesbih koleksiyonunun 300 bin dolar değerinde olduğu iddia edildi.

Çikolataları bile yemişler

Alınan bilgiye göre aile eve geldiğinde hırsızlar hala evdeydi. Saat 22.30 gibi evlerine dönen aile, içeriye girmeye çalışırken kapının mandalının arka taraftan kapatıldığını fark etti. Aile bunun üzerine durumu hemen polise haber verdi. Hırsızlar ise arka kapıdan kaçarak olay yerinden uzaklaştı. Hırsızların evdeki değerleri her şeyi aldığı hatta dolap üzerinde bulunan kutudaki çikolataları bile yediği yapılan incelemede ortaya çıktı.

Olaydan bu yana 2 ay geçti, ancak yapılan incelemelerde hırsızların izine bile rastlanmadı.

İstanbul Bakırköy’de yaşayan kozmetik şirketi sahibi İmam-Didem K. çifti, yılın ilk günü ailece çıktıkları akşam yemeğinin sonunda hayatlarının şokunu yaşadı. Aile neşe içinde yemeklerini yerken Basınköy Mahallesi’ndeki evlerine hırsız girdi. İki kişi oldukları tahmin edilen hırsızlar, evdeki 14 milyon liralık senet ve 4 milyon TL değerindeki ziynet eşyası, para, çok değerli tespih koleksiyonu, boş çek koçanları, saatler ve 3 tablet ile 3 dizüstü bilgisayarı çaldı.

Çalınan tespih koleksiyonu 300 bin dolar değerindeydi.

EV SAHİPLERİ GELİNCE. .. .

Dolap üzerindeki kutudaki çikolataları bile yiyen iki hırsızın evde bulunduğu sırada içeri girmeye çalışan aile, arkadan kapının mandalının kapatıldığını anlayınca polise haber verdi. Hırsızlar eve girdikleri diğer kapıdan kaçarken, olay yerine giden polis çalınan para, çek, senet ve değerli eşyalarla ilgili tutanak hazırladı. Didem K. olayı şöyle anlattı: “Yemek yiyip 22. 30 gibi eve döndük. Geldiğimizi anlayıp girdikleri kapıdan kaçtılar. Sadece, değerli taşlardan yapılmış tespihler 300 bin dolardı. Hırsızların yakalanmasını istiyoruz.

Polis evde parmak izi araştırması yaparken, çevredeki güvenlik kameralarının görüntülerini incelemeye aldı. Ancak aradan geçen 2 ayda hırsızların izine rastlanmadı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA